Şehadet Şerbetini içmeden önce!


Hiçbir dönemde! Ülkemizde! Bugünkü gibi! Bir iç işgal yasanmadi! Hainler... Hepsi bir olup! Devletimize saldırmadılar... İşte bunun için ey müminler! Bu fitneye karşı dua! Dua! Yoksa işimiz çok zor... Gelecek! Olmayacak! Esaret altında kalacağız! Hepimiz! Bir sömürge! Kraliçe! Tapınakçılarına bizi! Dijital köle yapacak! Farkinda olmazsanız... Içimizdeki işbirlikçiler... 'Biz'i bitirecekler... Kalbin erenlerini! Öldürecekler! 

Siz! 'Oku'mazsanız! Bilmezseniz! Görmezseniz! Bunlar yaşanacak! 

Ey insanlar! Bu işgal sadece ülkemizde olmayacak! Tüm dünyada! Tapınakçılar... Yönetimleri ele geçirecekler... Ve 'Deccal' için zemin hazırlayacaklar... Deccal! Onlar için bir 'kurtarıcı'! Size bu yalanı söyleyecekler... Yutturacaklar! Diyeceksiniz ki! İşte Yeni Dünya Düzeni! Kralımız!.. Dünya Kralımız... Dünyada! Hangi sorun varsa! 'Deccal'! Çözecek! Ey! 

Deccal! Şeytana hizmet eder... Sanaldır! 'Yapay Zeka'ya bağlıdır... Elinizdeki 'Ateş-ten Put'ların içinden... Sizlere seslenecektir! Hipnoz! Elektromanyetik hipnoz! 

Ne kadar yazsak 'oku'muyorsunuz... Okusanız bile 'an'lamıyorsunuz... 'An'lasanız bile hiçbir faaliyette bulunamıyorsunuz... Çıldırtıcı 'bir' sessizlik! Eylemsizlik! Uyuşukluk! Bir uyku hali! Yazık! 

Uyandığınızda! İş işten geçmiş  olacak! Ya da! Hiç uyanamayacaksınız... Donarak ölmek gibi! Öldüğünüzü hissetmeden... Yazık! 

Rabbim yardım et! Kağıtlar üzerinden okunmuyor yazdiklarimiz diye buradayız... 'Ateş'in üzerine yazıyoruz... Var mı ki 'oku'yan? Okuyan ve 'bir' ses veren... Yok! Belki de! 'Bir' elin parmakları kadar az! Yazık! 

Ne olursa olsun... Kaç kişiysek! Biliyoruz ki! Rabbimiz bizimle... Allah(cc) yeter bize... 

Ey müminler! Rabbimiz, Kur'an-ı Kerim'de diyor ki! Vahyin yurdundan seslenerek! Haksızlık karşısında sessiz kalmayın... Adaletli olun... Direnin...

Tüm dünya üzerimize gelse! 'Biz'! Şeytana ve işbirlikçilerine boyun eğmeyiz! Direniriz! 

Şehadet şerbetini kana kana içeriz... 

Ey! 

Rabbim yardım et! 

Biliyoruz ki! 

Allah'ın salih kullarının karşısında! Şeytanın hiçbir gücü yoktur! 


 

Hayati Sır 


 

Please reload

Hayati Sır - Son Yazılar

Please reload

Halim Selim - Son Yazılar

11.08.2014

Please reload