Ey Müminler! Son Savaş!

 

Anlamak istemiyorsunuz! Bu bir savaş hazırlığıdır! Şirk-etler 'İslam'a karşı birleşmişlerdir! Şirk-etler ve küresel devletler! Bu şirk-etler yönetiyor zaten dünyayı! Hepimizi kuşatmışlar! Şeytan gibi! Hizmetlerle, ürünlerle toplamışlar kapitali! Şimdi o 'kapital'le savaş açıyorlar bize! Yıllardır onların ürünlerini tüketip hizmetlerinden faydalanıyorsunuz! Fütursuzca! İsraf ediyorsunuz bu ülkenin kıt kaynaklarını! Onlara yeni sermaye birikimi sağlıyorsunuz!  Savaş sermayesi! 'İslam'a karşı! Hayransınız dininize küfür edenlere! Ey entelektüel yobazlar! Batı hayranları! Topraksızsınız! Kağıtsız, ağaçsız! Dijital entelektüeller! Sosyal yobazlar! Dünya savaşa gidiyor! Sizin umurunuzda değil sanki! Tarafınızı seçmişsiniz çok önceden! Bu ülkenin halkını sevmiyorsunuz! İnançlı bir insan görünce küçümsüyorsunuz! İstiyorsunuz ki o küçük ülke gelsin bu kadim devleti ele geçirsin! Hatırlamamızdan korkuyorlar o 16 Türk devletini! Ne yaparsanız yapın silinemedi işte kolektif hafızamızdan! Hatırlıyoruz! Biz melekelerimizin açıklığı yönünden 'Türk'üz! İman yönündense 'Müslüman'ız! Ve tarihte imanıyla ayağa kalkmış tek milletiz! Yine kalkarız! Tüm dünya üzerimize bile gelse! Ey Tuğrul Kuşu! İşte o 16 Türk devletinin izi silinmez! Biz unutsak bile Toprak unutmaz! Ağaç unutmaz! Dağlar unutmaz! Ey! Ey ki ey! Hatırlarız hep birlikte! Ve tüm tabiatımızla birlikte ayağa kalkarız! Dağlar, taşlar, ağaçlar... 

O zaman geliyor Ey Müslümanlar! Dağlar, taşlar, ağaçlar konuşacaklar! 

Ey kalbin erenleri! 'İyiliğin Kılıcı'' hazır olsun! Bakımını yapın, temizleyin kalbin aynasını... Günahtan uzak durun... 'An'layacak herkes çok yakında! 'Biz' binlerce yıllık tuzakları bozarız! Yeter ki 'bir' olalım... Birlik olalım... 

Şirk-etlerin hiçbir güçleri yok! Siz eğer tüketmezseniz! Onlara 'kapital' kazandırmazsanız! Kendi elinizle düşman besliyorsunuz! Tüketiyorsunuz, hizmetlerinden faydalandığınızı sanıyorsunuz, onların ekranlarını seyrediyorsunuz... 'İnsan' olamamış bir mahluk dininize küfrediyor! Siz onun kapitalini daha da arttırıyorsunuz! Daha güçlü küfredebilsin diye sanki! 

İç ve dış hainlerden uzak durun! Anlaşıldı ki iç içeymişler! Aynı kabalist kabın içinden besleniyorlarmış! Büyü ve zehir! Uzak durun! Biz dörtnala koşan atlara bineriz! Geçip gideriz onların kuyruğu kesik yapay zekalı kuşlarının yanından! Dağlar da bizimledir! Tüm hakiki kuşlar da! Bozkırlar da! Ey kalbin erenleri! Yeter ki nefsinizin sureti olmasın! Azdırmasın nefsi! Bilin artık! Nefsin suretinin olduğu yerde 'ahlak' pek olmaz! 'Bir' iç ahlak bulunamaz! Örtülmüştür nefsin o ün kazanmış haliyle! Yanıltır kendisini de o kirli ekranlardan gözükmek isteyen her kimse! Kimlerdense! Sizi de yanıltır! Zanneder ki Allah'a hizmet ediyorum hala! O günlerin içindeyiz işte! Herkesin gizli kimliği ortaya çıkacak! Rabbimiz bizimle! Ey müminler! Öyle günler ki! Cenab-ı Allah'ın ipine aşkla sarılın... Bir an olsun bırakmayın! Bıraktığınız o kısacık bir an bile olsa! Cinler gelir! Her bir şekilde! Sizi tasallutu altına alırlar... Şeytanın cinleri! Aman! Enerjinizi koruyun! Çağırmayın! Çağırırsanız gelirler! Melekelerinizi örterler! Ve o gün gelince bir bakarsınız ki şeytanın tarafına geçmişsiniz! İşte o gün gelince ey kalbin erenleri! Bizler! Dörtnala koşan atların üzerinde olacağız! Ve çocuklar gibi yüzümüzde ilahi 'bir' neşe ile! Ellerimizde 'İyiliğin Kılıcı'! Şeytanın şirk-etlerinin üzerine süreceğiz atlarımızı! 

O atlar ey müminler! Miraca yükselebilmemiz için hazırlanmıştır çok önceden hepimize! 'Burak'tır her biri! Ey! Ey ki ey! 

Allah(cc) uğruna ölmek bizim için nur üzerine nur olmaktır! Aslolan tek'bir' hakikattir! 

Ya Allah Ya Bismillah! 

Rabbim yardım et... 

Dua buyurun lütfen...

 

 

Hayati Sır

 

 

 

 

 

 

Please reload

Hayati Sır - Son Yazılar

Please reload

Halim Selim - Son Yazılar

11.08.2014

Please reload